Opel Corsa 1.4 AUTOMAAT | OPC-line | all-season-banden - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht en een kop koffie voor iedere klant, zowel particulier als zakelijk, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kan wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Opel Corsa

1.4 AUTOMAAT | OPC-line | all-season-banden

Bijzondere opties

  • OPC Line Pack
  • Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
  • Cruise control
  • Airco (automatisch)
  • Lichtmetalen velgen 16"
  • Xenon verlichting
  • mistlampen voor
  • Dimlichten automatisch
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • All Season banden

Alles over deze personenauto

Over de Opel Corsa

Kilometerstand 89.130 km
Bouwjaar 2016
Kleur zwart
Interieurkleur Antraciet
Bekleding Half leder / stof
Transmissie Automaat
Brandstof benzine
Carrosserievorm Hatchback
Aantal deuren 3
Aantal zitplaatsen 5
Bovag garantie 6
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge marge
Kenteken N-594-ND
Wegenbelasting € 120 tot € 135 per kwartaal

Wauw, wat een mooie CORSA! Een stoer uiterlijk door het OPC pakket, 90pk sterke motor en 6 versnellingen AUTOMAAT., fraaie halfleren bekleding, keurige onderhoudshistorie.
Bij verkoop leveren we deze auto full-service aan u af.(afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 6 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Aantal versnellingen 6
Vermogen 90 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1398cc
Topsnelheid 175 km/h
Gewicht 1.063 kg
Trekgewicht 800 kg
Wielbasis 251 cm

Opties

Overige
OPC Line Pack
Infotainment
Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth Stuurwiel multifunctioneel Multimedia-voorbereiding Audio installatie
Interieur
Cruise control Airco (automatisch) Kofferbak met dubbele bodem Passagiersstoel in hoogte verstelbaar Boordcomputer Sportstuur Achterbank in delen neerklapbaar Comfortstoel(en) Lederen stuurwiel Gordels in hoogte verstelbaar Stuur verstelbaar Elektrische ramen voor Binnenspiegel automatisch dimmend
Exterieur
Lichtmetalen velgen 16" Xenon verlichting mistlampen voor Dimlichten automatisch Buitenspiegels verwarmbaar Metaalkleur Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Side-skirts LED dagrijverlichting Sportonderstel Buitenspiegels elektrisch verstelbaar Extra getint glas Voor-en achterspoiler
Veiligheid
All Season banden Airbag(s) hoofd voor Hill hold functie Airbag(s) side voor Alarm klasse 1(startblokkering) Elektronisch Stabiliteits Programma Anti Blokkeer Systeem Airbag(s) hoofd achter Airbag bestuurder Airbag passagier Bandenspanningscontrolesysteem
Milieu
Start/stop systeem

Milieu

EnergielabelC
Verbruik (gemiddeld) 5.9 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 4.8 liter per 100km
CO2 uitstoot 137 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 11.450
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 11.450

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Ruil dan uw auto bij ons in en koop met korting uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en kijken naar de mogelijkheden. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen