Kia cee'd 1.4 CVVT stoelverwarming | airco | parkeersensoren - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht en een kop koffie voor iedere klant, zowel particulier als zakelijk, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kan wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Kia cee'd

1.4 CVVT stoelverwarming | airco | parkeersensoren

Bijzondere opties

  • Voorstoelen verwarmd
  • Airco
  • All Season banden
  • Multimedia-voorbereiding
  • Lichtmetalen velgen
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Parkeersensor achter

Alles over deze personenauto

Over de Kia cee'd

Kilometerstand 85.595 km
Bouwjaar 2012
Kleur grijs
Interieurkleur Donker grijs
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof benzine
Carrosserievorm Hatchback
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
APK geldig tot 30 juni 2021
Bovag garantie 6
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge marge
Kenteken K-514-NR
Wegenbelasting € 142 tot € 160 per kwartaal

Uitstekend onderhouden KIA CEED. Niet alleen de buitenkant, ook de techniek is keurig verzorgd, zie het onderhoudsboekje.
Winterse omstandigheden? Ervaar het genot van verwarmde stoelen! 's Winters dus voorbereid op de koude, en 's zomers heeft u airco tot uw beschikking. Daarnaast zorgen de all-season-banden dat u het hele jaar door veilig op weg kunt.
Onderweg bellen kan dankzij de bleutooth. Geen fijne radiozender te vinden? geen nood, speel uw eigen muziek af via de multimedia-aansluiting.
Uiteraard wordt deze occasion KIA bij verkoop full-service afgeleverd (afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 6 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Aantal versnellingen 6
Vermogen 101 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1396cc
Topsnelheid 180 km/h
Gewicht 1.158 kg
Trekgewicht 1.200 kg
Wielbasis 265 cm
Lengte 431 cm
Breedte 178 cm
Hoogte 147 cm

Opties

Interieur
Voorstoelen verwarmd Airco Achterbank met deelbare leuning Elektrische ramen voor Gordels in hoogte verstelbaar
Veiligheid
All Season banden Alarm klasse 1(startblokkering) Airbag(s) hoofd voor Airbag passagier Anti Blokkeer Systeem Airbag(s) side voor Airbag(s) hoofd achter Airbag bestuurder
Infotainment
Multimedia-voorbereiding Bluetooth telefoonvoorbereiding Radio-cd/mp3 speler
Exterieur
Lichtmetalen velgen Parkeersensor achter Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar Elektronische remkrachtverdeling Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Mistlampen voor Metaalkleur

Milieu

EnergielabelB
Verbruik (gemiddeld) 5.7 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 5.1 liter per 100km
CO2 uitstoot 143 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 8.950
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 8.950

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Ruil dan uw auto bij ons in en koop met korting uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en kijken naar de mogelijkheden. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen