Hyundai i30 1.6 GDI Go! | achteruitrijcamera | trekhaak | navigatie | winterwielen - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht voor zowel de particulieren als zakelijk rijder, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kunt wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Hyundai i30

1.6 GDI Go! | achteruitrijcamera | trekhaak | navigatie | winterwielen

Bijzondere opties

  • Cruise control
  • Electronic climate controle
  • Trekhaak met afneembare kogel
  • Audio-navigatiesysteem
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Lichtmetalen velgen 15"
  • Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
  • Achteruitrijcamera
  • Parkeersensor achter
  • Winterwielen

Alles over deze personenauto

Over de Hyundai i30

Kilometerstand 125.854 km
Bouwjaar 2015
Kleur zwart
Interieurkleur Donker grijs
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Benzine
Carrosserievorm Hatchback
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
APK geldig tot 24 november 2022
Bovag garantie 12
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge marge
Kenteken GS-381-F
Wegenbelasting € 142 tot € 160 per kwartaal

HYUNDAI i30 in zeer nette staat en fraai complete uitvoering. Onderweg wijst de navigatie u de weg en houdt de automatische airco/verwarming de temperatuur in de auto aangenaam. Op uw bestemming aangekomen wordt het parkeren u gemakkelijk gemaakt door de parkeersensoren en de achteruitrijcamera. Bij deze Hyundai is een set winterwielen aanwezig (lichtmetalen velgen) en set dakdragers.

Bij verkoop leveren we deze auto full-service aan u af.(afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 12 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Aantal versnellingen 6
Vermogen 135 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1591cc
Topsnelheid 190 km/h
Gewicht 1.168 kg
Trekgewicht 1.400 kg
Wielbasis 265 cm
Lengte 430 cm
Breedte 178 cm
Hoogte 147 cm

Opties

Interieur
Cruise control Electronic climate controle Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk Regensensor Elektrische ramen voor en achter Gordels in hoogte verstelbaar Kofferbak met dubbele bodem Beide voorstoelen in hoogte verstelbaar Binnenspiegel automatisch dimmend
Exterieur
Trekhaak met afneembare kogel Buitenspiegels elektrisch inklapbaar Lichtmetalen velgen 15" Parkeersensor achter Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar Dakdraagsysteem mistlampen voor Extra getint glas Elektronische remkrachtverdeling LED dagrijverlichting
Infotainment
Audio-navigatiesysteem Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth Radio-cd/mp3 speler Stuurwiel multifunctioneel Multi media aansluiting
Veiligheid
Achteruitrijcamera Winterwielen Anti doorSlip Regeling Hill hold functie Airbag(s) hoofd voor Dimlicht automatisch Airbag(s) hoofd achter Airbag bestuurder Airbag(s) knie Anti Blokkeer Systeem Elektronisch Stabiliteits Programma Alarm klasse 1(startblokkering) Airbag(s) side voor Airbag passagier
Milieu
Start/stop systeem

Milieu

EnergielabelB
Verbruik (gemiddeld) 5 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 4.3 liter per 100km
CO2 uitstoot 118 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 12.850
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 12.850

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Wij ruilen uw auto dan in en koop uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en wat u nodig heeft. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen

Zoekopdracht auto indienen