Honda Insight 1.3 Comfort Hybride | climate control | cruisecontrol - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht en een kop koffie voor iedere klant, zowel particulier als zakelijk, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kan wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Honda Insight

1.3 Comfort Hybride | climate control | cruisecontrol

Bijzondere opties

  • Cruisecontrol
  • buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
  • Electronic climate controle
  • Lichtmetalen velgen 15"

Alles over deze personenauto

Over de Honda Insight

Kilometerstand 93.679 km
Bouwjaar 2010
Kleur zwart
Interieurkleur Licht grijs
Bekleding Stof
Transmissie Automaat
Brandstof hybride
Carrosserievorm Hatchback
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
APK geldig tot 10 december 2022
Bovag garantie 6
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge marge
Kenteken L-474-BR
Wegenbelasting € 142 tot € 160 per kwartaal

Zeer nette HONDA INSIGHT. Dankzij de hybride techniek een laag brandstof verbruik. Bijkomend voordeel hiervan is de comfortabele automaat.
Bij verkoop leveren we deze auto full-service aan u af.(afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 6 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Vermogen 14 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1339cc
Topsnelheid 182 km/h
Gewicht 1.176 kg
Wielbasis 255 cm
Lengte 440 cm
Breedte 171 cm
Hoogte 155 cm

Opties

Interieur
Cruisecontrol Electronic climate controle Armsteun voor Elektrische ramen voor en achter Gordels in hoogte verstelbaar Kofferbak met dubbele bodem Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
Exterieur
Lichtmetalen velgen 15" Elektronische remkrachtverdeling Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
Anti Blokkeer Systeem Alarm klasse 1(startblokkering) Elektronisch Stabiliteits Programma Airbag bestuurder Airbag(s) hoofd achter Airbag(s) side voor Airbag passagier Airbag(s) hoofd voor
Infotainment
Radio-cd/mp3 speler Stuurwiel multifunctioneel Multimedia-voorbereiding

Milieu

EnergielabelA
Verbruik (gemiddeld) 4.4 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 4.2 liter per 100km
CO2 uitstoot 101 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 7.950
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 7.950

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Ruil dan uw auto bij ons in en koop met korting uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en kijken naar de mogelijkheden. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen