Ford Transit Custom 300 2.0 TDCI L2H1 Trend MHEV 130PK | 15 stuks snel leverbaar - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht voor zowel de particulieren als zakelijk rijder, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kunt wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Ford Transit Custom

300 2.0 TDCI L2H1 Trend MHEV 130PK | 15 stuks snel leverbaar

Bijzondere opties

  • mistlampen voor
  • Parkeersensor achter
  • LED dagrijverlichting
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Parkeersensor voor
  • Airco

Alles over deze bedrijfswagen

Over de Ford Transit Custom

Kilometerstand 11 km
Bouwjaar 2023
Kleur wit
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Carrosserievorm Bestelauto
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 3
Bovag garantie 24
Onderhoudsboekje onbekend
BTW/Marge BTW
Kenteken VSN-78-J
Wegenbelasting € 160 tot € 160 per kwartaal

Onderhoudsboekjes: Digitaal

nieuwe FORD TRANSIT Custom, 130pk uit voorraad leverbaar, nieuw met 2 jaar fabrieksgarantie.
€31.500,- rijklaar exclusief BTW

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Aantal versnellingen 6
Vermogen 131 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1995cc
Gewicht 1.991 kg
Wielbasis 330 cm
Lengte 534 cm
Breedte 203 cm
Hoogte 206 cm

Opties

Exterieur
mistlampen voor Parkeersensor achter LED dagrijverlichting Bumpers in carrosseriekleur Parkeersensor voor Buitenspiegels in carrosseriekleur Elektronische remkrachtverdeling Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Zijschuifdeur rechts Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Interieur
Airco Cruise control Stuurbekrachtiging Armsteun voor Betonplex in laadruimte Boordcomputer Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar Tussenschot volledig Lendesteunen (verstelbaar) Stuur verstelbaar Lederen stuurwiel 2 zitplaatsen rechtsvoor Elektrische ramen voor
Overige
Fabrieksgarantie Dab Connected services Achteropkomend verkeer waarschuwing Zijwind assistent
Veiligheid
Brake Assist System Roll Stability Control Airbag bestuurder Anti Blokkeer Systeem Anti doorSlip Regeling Elektronisch Stabiliteits Programma Hill hold functie Alarm klasse 1(startblokkering)
Infotainment
Radio Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth WiFi voorbereiding Stuurwiel multifunctioneel
Milieu
Start/stop systeem

Milieu

Verbruik (gemiddeld) 5.8 liter per 100km

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 31.500 (excl. btw)
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 31.500 (excl. btw)

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Wij ruilen uw auto dan in en koop uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en wat u nodig heeft. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen

Zoekopdracht auto indienen