Ford C-MAX 1.5 TDCi , 2 schuifdeuren - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht voor zowel de particulieren als zakelijk rijder, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kunt wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Ford C-MAX

1.5 TDCi , 2 schuifdeuren 12350,- exclusief BTW, BPM 0,-

Alles over deze personenauto

Over de Ford C-MAX

Kilometerstand 70.507 km
Bouwjaar 2016
Kleur grijs
Interieurkleur Donker grijs
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Carrosserievorm MPV
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
Bovag garantie 12
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge BTW
Kenteken KK-637-J

Comfortabele hoge zit, rustig rijgedrag door soepele TDCi motor en 6 versnellingen.
Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken. Deze Focus C-Max wordt bij verkoop full-service afgeleverd (afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en met 6 maanden Bovag garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos. Uiteraard wordt de kilometerstand gegarandeerd door de NAP (nationale autopas). Staat de auto van uw keuze er niet bij dan kunnen we met een zoekopdracht aan de slag en komen we er samen altijd uit.

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Aantal versnellingen 6
Vermogen 97 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1499cc
Topsnelheid 166 km/h
Gewicht 1.401 kg
Trekgewicht 1.200 kg
Wielbasis 279 cm
Lengte 452 cm
Breedte 183 cm
Hoogte 170 cm

Opties

Veiligheid
Airbag(s) hoofd voor Elektronisch Stabiliteits Programma Bandenspanningscontrolesysteem Alarm klasse 1(startblokkering) Airbag passagier Airbag bestuurder Hill hold functie Airbag(s) side voor Airbag(s) hoofd achter Anti Blokkeer Systeem Anti doorSlip Regeling
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar mistlampen voor Metaalkleur Buitenspiegels verwarmbaar Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Elektronische remkrachtverdeling
Interieur
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar Boordcomputer Gordels in hoogte verstelbaar Cruise control Stuurbekrachtiging Lendesteunen (verstelbaar) Elektrische ramen voor en achter Lederen stuurwiel en versnellingspook Airco Stuur verstelbaar
Infotainment
Radio-cd/mp3 speler Stuurwiel multifunctioneel
Milieu
Start/stop systeem

Milieu

EnergielabelE
Verbruik (gemiddeld) 4.4 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 4.1 liter per 100km
CO2 uitstoot 113 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 14.950
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 14.950

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Wij ruilen uw auto dan in en koop uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en wat u nodig heeft. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen

Zoekopdracht auto indienen