Citroën C3 Picasso 1.6 HDiF Exclusive | trekhaak | automatische airco - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht en een kop koffie voor iedere klant, zowel particulier als zakelijk, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kan wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Citroën C3 Picasso

1.6 HDiF Exclusive | trekhaak | automatische airco

Bijzondere opties

  • Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
  • Extra getint glas
  • Airco (automatisch)
  • Dimlichten automatisch en regensensor
  • Cruise control
  • Trekhaak
  • Dakrails
  • Winterwielen
  • 100% onderhouden

Alles over deze personenauto

Over de Citroën C3 Picasso

Kilometerstand 170.765 km
Bouwjaar 2011
Kleur beige
Interieurkleur Antraciet
Bekleding Velours
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof diesel
Carrosserievorm MPV
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
APK geldig tot 10 december 2021
Bovag garantie 6
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge marge
Kenteken 62-PJR-8
Wegenbelasting € 344 tot € 366 per kwartaal

Mooi compleet uitgevoerde CITROEN C3 PICASSO. Geen overdreven grote auto, maar wel een riante hoge zit en zeer praktisch en ruim van binnen. Wat dacht u bijvoorbeeld van een neerklapbare voorstoel om lange voorwerpen te kunnen vervoeren? Voorzien van een heerlijk sterke 110 pk dieselmotor (met naar liefst 270 Nm ! ) en 6 versnellingen. Onderweg ervaart u het comfort van de automatische airco en het gemak van cruise-control.
Het onderhoud is met correcte regelmaat uitgevoerd, zeer recent zijn de distributieriem en de waterpomp vervangen.
Bij deze C3 Picasso is een set winterwielen met wieldeksels aanwezig.
Bij verkoop leveren we deze auto full-service aan u af.(afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 6 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Aantal versnellingen 6
Vermogen 111 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1560cc
Topsnelheid 184 km/h
Gewicht 1.293 kg
Trekgewicht 1.200 kg
Wielbasis 254 cm
Lengte 408 cm
Breedte 177 cm
Hoogte 167 cm

Opties

Infotainment
Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth Multimedia-voorbereiding Radiobediening aan de stuurkolom Radio-cd/mp3 speler
Exterieur
Extra getint glas Dimlichten automatisch en regensensor Trekhaak Dakrails Buitenspiegels elektrisch verstelbaar Parkeersensor achter Lichtmetalen velgen 16" mistlampen voor Buitenspiegels elektrisch inklapbaar Metaalkleur parelmoer Buitenspiegels verwarmbaar Elektronische remkrachtverdeling Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Interieur
Airco (automatisch) Cruise control Lederen stuurwiel Achterbank in delen neerklapbaar Armsteun voor Gordels in hoogte verstelbaar Zonneschermen 2e zitrij Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar Stuur verstelbaar Stuurbekrachtiging Kofferbak met dubbele bodem Elektrische ramen voor en achter Boordcomputer
Veiligheid
Winterwielen Brake Assist System Anti Blokkeer Systeem Airbag(s) hoofd achter Airbag bestuurder Airbag passagier Alarm klasse 1(startblokkering) Airbag(s) side voor Airbag(s) hoofd voor
Overige
100% onderhouden

Milieu

EnergielabelC
Verbruik (gemiddeld) 4.8 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 4.1 liter per 100km
CO2 uitstoot 125 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 5.750
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 5.750

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Ruil dan uw auto bij ons in en koop met korting uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en kijken naar de mogelijkheden. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen