Chevrolet Captiva 2.4i Style 2WD | 7 zitplaatsen | leer | trekhaak - Auto kopen bij Dorenbos, kwaliteit occasions Skip to content

Auto kopen

Garage Dorenbos biedt een ruime keuze uit kwaliteit occasions. Met persoonlijke aandacht voor zowel de particulieren als zakelijk rijder, streven wij naar een langdurige relatie, duurzame mobiliteit en veel rijplezier.

Service

Bij het verkopen van een auto is een goede service van groot belang. In onze vestiging staat ons team van professionals klaar om u te helpen van het uitzoeken van zowel gebruikte als nieuwe auto’s. We willen dat de klanten een goede en betrouwbare auto kopen bij Garage Dorenbos. Met persoonlijke aandacht en expertise helpen wij u de juiste keuze maken. Service die we al ruim 63 jaar bieden en dat blijven we doen.

Garantie

Koopt u een auto bij Garage Dorenbos? Dan heeft u altijd een half jaar garantie, deze krijgt u gewoon, omdat wij achter onze selectie van occasions staan. Uiteraard wordt uw aangekochte auto full-service afgeleverd. Met de hoogste kwalificatie BOVAG en gecertificeerde APK  keuring zorgen wij ervoor dat u onbezorgd kunt wegrijden.

Tevreden

We zijn pas tevreden als u dat ook bent. Tevreden met uw auto, onze dienstverlening en uw aankoop.

In welke Dorenbos occasion ziet u zichzelf rijden?

Chevrolet Captiva

2.4i Style 2WD | 7 zitplaatsen | leer | trekhaak

Bijzondere opties

  • Parkeersensor achter
  • Trekhaak
  • Lichtmetalen velgen 17"
  • Airco
  • BLEUTOOTH carkit
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Lederen bekleding
  • 7 zitplaatsen

Alles over deze personenauto

Over de Chevrolet Captiva

Kilometerstand 245.111 km
Bouwjaar 2006
Kleur zwart
Interieurkleur Antraciet
Bekleding Leder
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Benzine
Carrosserievorm SUV
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 7
APK geldig tot 23 januari 2023
Bovag garantie 12
BTW/Marge marge
Kenteken 46-TH-FD
Wegenbelasting € 253 tot € 286 per kwartaal

Stoere SUV met 7 zitplaatsen. Aangenaam ruim interieur , met lederen bekleding.

Bij verkoop leveren we deze auto full-service aan u af.(afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 12 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.
Deze Captiva valt onder de Youngtimer regeling en kan daardoor ook zakelijk gereden worden met een bijtelling van 35% over de huidige waarde.

Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .

Technisch

Aantal versnellingen 5
Vermogen 136 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 2405cc
Topsnelheid 185 km/h
Gewicht 1.660 kg
Trekgewicht 1.500 kg
Wielbasis 271 cm
Lengte 464 cm
Breedte 187 cm
Hoogte 176 cm

Opties

Exterieur
Parkeersensor achter Trekhaak Lichtmetalen velgen 17" Buitenspiegels elektrisch inklapbaar Dakrails Niveauregeling automatisch Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Interieur
Airco Lederen bekleding 7 zitplaatsen Buitentemperatuurmeter Boordcomputer Gordels in hoogte verstelbaar
Overige
BLEUTOOTH carkit
Veiligheid
Airbag(s) hoofd voor Anti Blokkeer Systeem Anti doorSlip Regeling Airbag passagier Alarm klasse 1(startblokkering) Elektronisch Stabiliteits Programma Airbag(s) hoofd achter Airbag(s) side voor Airbag bestuurder
Infotainment
Audioinstallatie met cd-speler

Milieu

EnergielabelD
Verbruik (gemiddeld) 9.1 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 7 liter per 100km
CO2 uitstoot 221 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Jan Dorenbos
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 43 06 78 10
NL
Totaal € 4.950
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 4.950

Een ocassion is altijd voordeliger dan een nieuwe auto

Wij hebben zo goed als nieuwe occasions en ook youngtimers in onze selectie. Staat het type auto dat u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op, wij helpen u namelijk ook met het zoeken en inkopen.

Contact opnemen

Ik ben op zoek naar een auto

Als u op zoek bent naar een betrouwbare nieuwe of gebruikte auto dan bent u bij ons aan het juiste adres. We hebben gemiddeld zo’n vijftig jonge occasions op voorraad van vele gerenommeerde merken. Staat uw droomauto niet in onze showroom? Graag zoeken we met u mee om uw droom alsnog waar te maken. Wij helpen u ook met inkopen van derden. Ons team van professionals zorgt voor de afwerking en vakkundige aflevering van elke auto.

Contact opnemen

Ik wil mijn auto inruilen

Bent u uitgekeken op uw huidige auto en is het tijd voor een nieuwe auto? Wij ruilen uw auto dan in en koop uw nieuwe auto. Bij ons krijgt u de beste prijs voor uw huidige auto. Samen gaan we op zoek naar het type auto dat u nu wilt hebben en wat u nodig heeft. Het kan zijn dat wij hem al in huis hebben, dan kunt u direct een proefrit maken. Lees verder

Auto inruilen

Ik wil mijn auto verkopen​

Wij kopen alle soorten occasions met en zonder schade. Rijd gerust even langs voor een gratis taxatie en ons bod op uw auto. Wij verzekeren u een goede prijs en zorgen voor een professionele afwikkeling middels ons kentekenloket. Zo krijgt u direct de dagwaarde van ons plus vrijwaring van de RDW in handen.

Auto verkopen

Wat klanten over ons zeggen

Zoekopdracht auto indienen